Yurtdışı Eğitim Hub Hizmetlerimiz

Our Services

Hizmetlerimiz

Yurtdışı Eğitim Hub Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak Avustralya’nın bir çok şehrinde eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz!

Kariyer Danışmanlığı

Okul Tercih Desteği

Öğrenci Vizesi Başvuru Desteği

Diğer Hizmetlerimiz

Yurtdışı Eğitim Hub Özel Hizmetleri​

Yurtdışı Eğitim Hub çalışanları eğitim hayatına farklı bir ülkede başlamanın zorluğunu kişisel olarak deneyimlemiştir ve size bu süreçte destek sağlamaktan mutluluk duymaktadır. 

7/24 Acil Destek Hattı

Avustralya'ya ulaşmanızın ardından herhangi bir acil durumda ulaşabileceğiniz 7/24 acil destek hattımızla yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Eğitim Öncesi Oryantasyon Desteği

Avustralya'da eğitim kurumları eğitiminiz başlamadan önce oryantasyon günleri düzenleyerek eğitim yılı boyunca önemli olan bilgileri size sunmaktadır. Başlangıçta İngilizce seviyeniz çok iyi olmadığı için anlamadığınız noktalarda gerekli olduğu takdirde okulla irtibata geçerek oryantasyon desteği vermekteyiz.

Avustralya'da Yaşama Başlangıç Seminerleri

Avustralya'da eğitim hayatına yeni başlayacak tüm öğrencilerimiz için her ayın ilk Cumartesi günü Türkiye'nin neresinde olursanız olun online katılabileceğiniz ücretsiz seminerler düzenlemekteyiz.

Okul Ücretinizin Taksitlendirilmesi

Okuldan aldığımız fiyat poliçenizin elvermesi durumunda ödeme planınızın çıkarılması için okulla görüşmeler yapmaktayız.

Havalimanı Karşılaması & Konaklama

Avustralya ofisimizinde bulunduğu WA, Batı Avustralya'da eğitim hayatınıza başlamanız durumunda ücretsiz havalimanı karşılaması hizmeti vermekteyiz. Konaklama için ise sizi yetkili kurumlara yönlendirmekteyiz.

Hızlı Okul Ücreti İadesi

Öğrenci vizesi başvurunuzun reddi karşılaşmak istemediğimiz durumların başında gelmekte fakat böyle bir durumda okulunuz ile en hızlı şekilde iletişime geçerek eğitim ücretinizin iadesi için işlemleri başlatmaktayız.